Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Chińska delegacja przedstawicieli władz miasta Zhuhai podpisała porozumienie o współpracy z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną 21 grudnia 2015 roku. Zespół Pieśni i Tańca "GDYNIA" podczas rozmów przedstawicieli miast zaprezentował program muzyczny w strojach kaszubskich i łowickich.
Nie znaleziono zdjecia
5 grudnia Zespół Pieśni i Tańca "GDYNIA" uświetnił uroczystość wręczenia medali zasłużonym podczas Jubileuszu 45. Uniwersytetu Gdańskiego
Nie znaleziono zdjecia
11 listopada Zespół Pieśni i Tańca "Gdynia", grupy gdyńskich Kaszubów, członków i sympatyków gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego wraz tysiącami gdynian ruszyła w Gdyńskiej Paradzie Niepodległości.
Nie znaleziono zdjecia
Zespół Pieśni i Tańca "GDYNIA" wystąpił 28 października 2015 w Pomorskim Parku Naukowo- Technologicznym w Gdyni na XIII Konferencji Generalnej Związku Miast Bałtyckich „Budowanie Inteligentnych Miast w Regionie Morza Bałtyckiego”
Nie znaleziono zdjecia
Zespół Pieśni i Tańca "Gdynia" ogłasza nabór chętnych do wspólnego śpiewania i tańczenia. Poszukujemy śpiewaków, tancerzy i instrumentalistów (akordeon, klarnet, skrzypce). Jeśli lubisz folklorystyczne klimaty przyjdź i dołącz do nas! Spotykamy się w każdy poniedziałek o 18.30 w siedzibie Stella Maris w Gdyni przy ul. Portowej 2.
Nie znaleziono zdjecia
Zespół Pieśni i Tańca "GDYNIA" otrzymał prestiżowe wyróżnienie Medal Srebrna Tabakiera Abrahama.
Nie znaleziono zdjecia
Zespół Pieśni i Tańca "GDYNIA" uświetni uroczystość obchodów 100. rocznicy śmierci ks. Antoniego Muchowskiego w Gdyni - Oksywiu.
Nie znaleziono zdjecia
18 stycznia 2015 roku Zespół Pieśni i Tańca "Gdynia" oprawi muzycznie Mszę Świętą o godzinie 12.30 w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego (ul. Wojska Polskiego 37) w Pruszczu Gdańskim. Zaraz po niej zapraszamy na koncert kolęd polskich i kaszubskich.

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Zespołu. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

z dopiskiem "Zespół Pieśni i Tańca Gdynia"

 

Zespół Pieśni i Tańca Gdynia

przy ZKP Gdynia

 

PARTNERZY

 

 

Polub nas na:

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział ZPiT "Gdynia"
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.