Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
11 listopada Zespół Pieśni i Tańca "Gdynia", grupy gdyńskich Kaszubów, członków i sympatyków gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego wraz tysiącami gdynian ruszy w Gdyńskiej Paradzie Niepodległości. Przejdziemy z Placu Gdynian Wysiedlonych (obok Dworca Gdynia Główna), ulicą 10 lutego w kierunku Skweru Kościuszki, gdzie pod Płytą Marynarza zostaną złożone wiązanki kwiatów.
Nie znaleziono zdjecia
27 października br. Zespół Pieśni i Tańca "Gdynia" uświetnił obchody 40-lecia parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Piotra Rybaka w Gdyni (ul. Portowa 2). Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 17.15 i były transmitowane na żywo przez Radio Maria i Telewizję TRWAM.
Nie znaleziono zdjecia
Zespół Pieśni i Tańca "Gdynia" ogłasza nabór chętnych do wspólnego śpiewania i tańczenia. Poszukujemy śpiewaków, tancerzy i instrumentalistów (akordeon, klarnet, skrzypce). Jeśli lubisz folklorystyczne klimaty przyjdź i dołącz do nas! Spotykamy się w każdy poniedziałek o 18.30 w siedzibie Stella Maris w Gdyni przy ul. Portowej 2.
Strona 6 z 6

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Zespołu. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

z dopiskiem "Zespół Pieśni i Tańca Gdynia"

 

Zespół Pieśni i Tańca Gdynia

przy ZKP Gdynia

 

PARTNERZY

 

 

Polub nas na:

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział ZPiT "Gdynia"
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.