Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.

Oferta programowa Zespołu Pieśni i Tańca "GDYNIA"

Zespół Pieśni i Tańca "GDYNIA” prezentuje szeroką ofertę koncertową. Programy artystyczne mogą uświetnić wszelkiego rodzaju spotkania okolicznościowe, konferencje i imprezy promocyjne towarów i usług, uroczystości jubileuszowe, oficjalne spotkania, otwarcia nowych siedzib przedsiębiorstw i instytucji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, mając nadzieję na współpracę.

 

Jeśli lubisz folklorystyczne klimaty przyjdź i dołącz do Zespołu Pieśni i Tańca "Gdynia"! Muzyczne spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o 18.30 w siedzibie Stella Maris w Gdyni przy ul. Portowej 2. Osoby do kontaktu: Agnieszka Bradtke (kierownik muzyczny) - tel. 602 820 251, e-mail: zpitgdynia@gmail.com oraz Danuta Peplińska (kierownik Zespołu) - tel. 660 499 760.

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Zespołu. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

z dopiskiem "Zespół Pieśni i Tańca Gdynia"

 

Zespół Pieśni i Tańca Gdynia

przy ZKP Gdynia

 

PARTNERZY

 

 

Polub nas na:

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział ZPiT "Gdynia"
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.