Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Międzynarodowy Festiwal Folkloru

Oddział Zrzszenia Kaszubsko Pomorskiego Wiele-Karsin zaprasza do Wiela na koncerty festiwalowe które odbywać się będą w amfiteatrze nad Jeziorem Wielewskim od 25 lipca (środa) do 29 lipca (niedziela). Festiwal zakończy Msza Święta ekumeniczna w Kościele pod wezwaniem Św. Mikołaja w Wielu w dniu 29 lipca o godz. 19:00, po czym nastąpi przemarsz zespołów ulicami Wiela do amfiteatru, gdzie o godz. 21:00 odbędzie się reżyserowany koncert finałowy.

W tegorocznym 18-tym już estwalu udział wezmą następujące zespoły: Turcja, Chorwacja, Czarnogóra, Słowacja, Czechy, Ukraina, Rosja i Łotwa oraz "Kaszuby" Gminy Karsin, "Krebane" z Brus i "Kościerzyna" z Kościerzyny. 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Wiele - Karsin
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.