Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
MOTOKASZUBY 2013
Nie znaleziono zdjecia

25 maja 2013 r. Sekcja Motocyklowa Klubu „Wanożnik” wraz z właścicielem Lisewskiego Dworu oraz z klubem "Złombol" i gminą Gniewino, zorganizowała pierwszy zlot motocyklowo-samochodowy pod nazwą „MOTOKASZUBY 2013”. Zlot odbył się na terenie Lisewskiego Dworu. Uczestnikami zlotu byli motocykliści oraz właściciele i użytkownicy starych samochodów. Impreza rozpoczęła się przejazdem w kolumnie do Hotelu Mistral w Gniewinie (baza Hiszpanów podczas EURO 2012), gdzie zaprezentowano szereg jego walorów. Trzeba przyznać, że na zwiedzających wywarł ogromne wrażenie. Następnie zmotoryzowani wyruszyli na krajoznawczą wycieczkę wokół jeziora żarnowieckiego tzw. „ Pętla Żarnowiecka”. Po powrocie czekał na wszystkich poczęstunek oraz koncert zespołu country: Margaret & Somebody. Ponadto organizatorzy przygotowali wiele atrakcji takich, jak: licytacja z przeznaczeniem na cele charytatywne, miasteczko grillowe, zawody o puchar Wójta Gminy Gniewino w przeciąganiu liny pomiędzy reprezentantami ZŁOMOBILU, KLUBU TURYSTYCZNEGO WANOŻNIK i NIEZRZESZONYMI, rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej intrygujący motocykl i samochód, najlepszy ubiór kierowcy nawiązujący do pojazdu z danej epoki oraz konkurs na najlepszy "wic" (dowcip kaszubski). Ponieważ pogoda troszkę zawiodła przybyło mniej gości niż się spodziewano, ale ci, którzy byli uczestnikami zlotu, bawili się wybornie.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia, a w szczególności instytucjom, które objęły patronatem naszą imprezę, czyli GMINA GNIEWINO, TELEWIZJA TTM i RADIO KASZEBE oraz sponsorom INTER CARS, LISEWSKI DWÓR, CENTRUM MOTORYZACJI AUTO BRUDNIEWICZ oraz deklarują, że spotykamy się już za rok na „MOTOKASZUBY 2014”. Więcej zdjęć w fotorelacjach na stronie klubowej.

KLUB TURYSTYCZNY

" WANOŻNIK "

Rok założenia - 1990

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Klub Turystyczny "Wanożnik"
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.