Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Spływ Śladami Remusa
Nie znaleziono zdjecia

Planowany w okresie 4-12 lipca br. XXXV Kaszubski Spływ Kajakowy Śladami Remusa na rzece Wierzycy nie odbędzie się.

Długo wstrzymywaliśmy się z podjęciem tej trudnej decyzji, mając nadzieję, że przeprowadzenie spływu stanie się jednak możliwe. Co prawda ostatnio nastąpiło złagodzenie obostrzeń w wielu dziedzinach, w tym, jak to nazwano, zorganizowanej aktywności sportowej. Dotyczy to także kajakarstwa wyczynowego, a nasz spływ to impreza o innym charakterze: turystyczno-kulturalna. A wciąż brak jasności co do organizowania dużych imprez turystycznych, co rodzi obawy u kadry, że w razie niekorzystnej interpretacji przepisów spotkają ją restrykcje.

Dość powiedzieć, że Polski Związek Kajakowy z powodu pandemii odwołał do września br. wszystkie spływy organizowane przez kluby o charakterze turystycznym zrzeszone w tym związku. W trakcie przygotowań natrafiliśmy na sugestie właścicieli pól namiotowych, aby ograniczyć liczbę uczestników do 30 osób, bez możliwości goszczenia osób z zewnątrz, co ułatwiłoby pilnowanie reżimów sanitarnych, ale kłóciłoby się z formułą naszej imprezy, podczas której to głównie osoby i zespoły spoza spływu wzbogacają program kulturalny.

Do zobaczenia zatem w przyszłym, miejmy nadzieję bardziej bezpiecznym roku, na przyjaznej Wierzycy.

Komitet Organizacyjny

KLUB TURYSTYCZNY

" WANOŻNIK "

Rok założenia - 1990

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Klub Turystyczny "Wanożnik"
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.