Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Spływ Remusowy - nowe wieści
Nie znaleziono zdjecia
Na kaszubskim szlaku

WIEŚCI SPŁYWOWE

Informuję, że termin przyjmowania zgłoszeń na XXXIV Kaszubski Spływ Kajakowy Śladami Remusa został przedłużony do 20 czerwca br. Osoby, które dotąd nie zadeklarowały udziału, mogą zatem jeszcze to uczynić. Zgłoszenia przyjmuje Zbyszek Wójcicki: zwoj@o2.pl Pod ten adres e-mailowy należy przesłać wypełniony formularz, który został zamieszczony wcześniej na stronie internetowej Wanożnika (adres poniżej).

Osoby, które się zgłoszą, otrzymają e-mailem informator spływowy, wraz z regulaminem i przewodnikiem. Znaleźć tam można szczegółowy kaszubski program kulturalny na lądzie, a także: jak dojechać na pierwszy biwak, propozycję odpłatnych obiadów dwudaniowych na biwakach, jak również program XXI Zjazdu Kaszubów w Chojnicach, do udziału w którym zachęcamy.

Osoby zgłaszające się powinny dokonać wpłat do 20 czerwca br. na podane wcześniej na tej stronie konto bankowe. Ich wysokość także tam się znajduje.

Sygnalizuję, że w stosunku do wcześniej podanych informacji zmieniło sie usytuowanie drugiego biwaku. Ten w Rytlu okazał się dla nas za mały i prymitywny pod względem wyposażenia w sanitariaty. Nowy znajduje się w miejscowości Brda, obok pensjonatu Zielony Wiatr.

Przypominam, że na stronę Wanożnika można wchodzić przez stronę: www.kaszubi.pl, wybierając następnie u jej dołu nazwę KLUB TURYSTYCZNY WANOŻNIK, można też bezpośrednio pod adresem: www.kaszubi.pl/o/wanoznik

Z kaszubskim pozdrowieniem

Edmund Szczesiak

członek Komitetu Organizacyjnego

KLUB TURYSTYCZNY

" WANOŻNIK "

Rok założenia - 1990

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Klub Turystyczny "Wanożnik"
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.