Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Zimowe Spotkanie - Szymbark
Nie znaleziono zdjecia

Nasze turystyczne Spotkanie Zimowe Wanożników odbyło się w tym roku 22/23 lutego we wsi Szymbark, w gościnnych progach Firmy Turystyczno-Handlowej „Remus”.

Po godz. 15-tej rozpoczęliśmy otwarte posiedzenie Zarządu Klubu, w którym uczestniczyli organizatorzy imprez w naszym Klubie i wanożnicy zainteresowani tymi imprezami, razem prawie 30 osób.

Po omówieniu spraw organizacyjnych, przedstawiłem roczny plan działania tego Zarządu omówiłem propozycje cyklicznych imprez Klubu i Zrzeszenia, które są w stałych terminach sezonu turystycznego.

Następnie organizatorzy przedstawili swoje propozycje: W. Dawidowski – imprezy sekcji motocyklowe, M. Gąsiorowski (w imieniu E. Gutfrańskiego) – spływy kajakowe, T. Hołdys – rajdy i wycieczki kolarskie, R. Szulgo – spływ rzeką Redą do Rewy.

Na zakończenie tego posiedzenia Wiceprezes E. Szczesiak przedstawił zmodyfikowaną formułę organizacyjną i optymalne rozwiązanie logistyczne XXIX Kaszubskiego Spływu Wdą „Remusowym Szlacha”, które ma wpłynąć na większe zainteresowanie tą imprezą.

Zwyczajowy wieczór integracyjny – rozpoczęty kolacją, skupił wanożników, którzy w kameralnej atmosferze i wiejskich klimatach muzycznych bawili się do woli.

W niedzielę, mimo wcześniejszej zapowiedzi o możliwości udziału w kuligu, czy szusowaniu na nartach zboczami Wieżycy, to wiosenne warunki tej zimy spowodowały, że Zbyszek Wójcicki poprowadził chetnych na wycieczkę w słoneczny dzień na szczyt Wieżycy. Po spacerze wanożnicy rozstali się w dobrych nastrojach i życzyli sobie do uzdrzenie na wagonach. Poniżej w fotorelacjach kilka zdjęć.

 

                                                                                                                      Prezes Klubu

                                                                                                                      Bernard Hinz   

KLUB TURYSTYCZNY

" WANOŻNIK "

Rok założenia - 1990

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Klub Turystyczny "Wanożnik"
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.