Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.

        Adres kontaktowy:

        Biuro Zarządu Głównego

        Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego

        ul. Straganiarska 20-23

        80-837 Gdańsk

         fax: /58/ 346-26-13

 

       Celem Klubu jest:

        realizacja zadań statutowych Zrzeszenia w zakresie turystyki i krajoznawstwa, poprzez m.in. przeprowadzanie imprez przybliżających ich uczestnikom piękno naszego kraju, a w szczególności Kaszub, Kociewia, Borów Tucholskich i innych regionów Pomorza, życie ich mieszkańców, ich dzieje, gospodarkę i kulturę.

 

        Zasady działania Klubu:

        wynikają ze Statutu Zrzeszenia i regulaminu Klubu, zatwierdzonego przez organ nadrzędny tego Klubu – jakim jest Rada Naczelna Zrzeszenia.

        Działalność merytoryczna Zarządu Klubu oparta jest o roczne plany pracy i kalendarze imprez, uwzględniające wskazania z uchwały Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego Klubu.

 

        Członkostwo w Klubie:

        Członkowie zwyczajni:

        a/ uczestnicy zebrania założycielskiego Klubu w dniu 29.11.1990 r., którzy potwierdzili wolę należenia do tego Klubu, poprzez złożenie deklaracji przystąpienia do Klubu;

        b/ osoby, które złożą pisemne deklaracje zaakceptowane przez Zarząd Klubu.

        Członkowie wspierający – osoby spoza  grona członków zwyczajnych Zrzeszenia, które złożą deklaracje zaakceptowane przez Zarząd Klubu;

        „Zasłużony dla Klubu Wanożnik- Walne Zebranie Członków Klubu może nadać w/w tytuł osobom za szczególne zasługi dla Klubu.

KLUB TURYSTYCZNY

" WANOŻNIK "

Rok założenia - 1990

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Klub Turystyczny "Wanożnik"
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.