Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Kiermasz książek w Toruniu
Nie znaleziono zdjecia

W ramach toruńskiego Tygodnia Bibliotek 9 maja 2016 r. w Bibliotece Uniwersyteckiej w Toruniu rozpocznie się kolejna edycja Toruńskiego Kiermaszu Książki Regionalnej przyciągającego rokrocznie amatorów książki regionalnej. Będzie można nabyć w promocyjnych cenach wartościowe wydawnictwa, których nierzadko nie można nabyć w księgarniach. Po wypełnieniu ankiety przy stoisku organizatora Kiermaszu będzie można otrzymać bezpłatnie najnowszy numer "Tek Kociewskich" oraz płyty z muzyką pop z tekstami w języku kaszubskim.

Pełna lista wystawców obecnych na IV Toruńskim Kiermaszu Książki Regionalnej:
Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie i jej sekcja wydawnicza Kociewski Kantor Edytorski, Towarzystwo Miłośników Torunia, Księży Młyn Dom Wydawniczy w Łodzi, Wydawnictwo Region z Gdyni, Fundacja Generał Elżbiety Zawackiej, Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego, Wydawnictwo Oskar Sp. z o. o. z Gdańska, Oficyna Wydawnicza "Retman" z Dąbrówna, Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Muzeum Ziemi Chełmińskiej w Chełmnie, Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku, SOP Oświatowiec w Toruniu Sp. z o.o., Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliana Prejsa w Chełmży, Wydawnictwo JASNE, Muzeum Etnograficzne im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu, Towarzystwo Naukowe w Toruniu, Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Janty-Połczyńskiego w Tucholi i Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Gdańsku.


Patronat medialny: miesięcznik "Pomerania". Wydarzenie dofinansowane ze środków Gminy Miasta Toruń. 
Wstęp wolny.

KONTAKT:

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie

Oddział w Toruniu

ul. Gagarina 13

87-100 Toruń

e-mail: torun@kaszubi.pl

 

 

RACHUNEK BANKOWY:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Toruniu
ul. Wały Gen. Sikorskiego 15
78 2030 0045 1110 0000 0314 9940

(wysokość składek członkowskich -

30 zł osoby pracujące, 15 zł studenci i emeryci)

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Toruń
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.