Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
IV TKKR
Nie znaleziono zdjecia

Serdecznie zapraszamy na IV Toruński Kiermasz Książki Regionalnej, który odbędzie się w Toruniu w Bibliotece Uniwersyteckiej, 9 maja 2016 roku, w godz. 11.00-17.00. Przedmiotem ekspozycji będą wydawnictwa książkowe, periodyki i audiobooki o szeroko rozumianej tematyce regionalnej ograniczonej do obszaru Pomorza Wschodniego i Zachodniego, Powiśla, Warmii, Mazur oraz województwa kujawsko-pomorskiego. Kiermasz jest imprezą non-profit, dlatego za niewielką kwotę także mniejsi wydawcy mogą u nas zaprezentować swoją ofertę wydawniczą. Na zgłoszenia wystawców czekamy do 31 marca br. Zainteresowanym wydawcom prześlemy szczegółowy Regulamin Kiermaszu i formularze zgłoszeniowe. W późniejszym czasie ogłosimy szczegółowy program imprezy. 

Nasz adres mailowy: zkp.torun@gmail.com

KONTAKT:

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie

Oddział w Toruniu

ul. Gagarina 13

87-100 Toruń

e-mail: torun@kaszubi.pl

 

 

RACHUNEK BANKOWY:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Toruniu
ul. Wały Gen. Sikorskiego 15
78 2030 0045 1110 0000 0314 9940

(wysokość składek członkowskich -

30 zł osoby pracujące, 15 zł studenci i emeryci)

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Toruń
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.