Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
III TKKR - podsumowanie
Nie znaleziono zdjecia
Fot. Piotr Kurek

W III Toruńskim Kiermaszu Książki Regionalnej wzięło udział 13 wystawców . Byli to Fundacja Generał Elżbiety Zawackiej, Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Gdańsku, Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Skulteta w Tczewie, Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi, Muzeum Ziemi Dobrzyńskiej w Rypinie, Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku, Oficyna Wydawnicza „Retman” z Dąbrówna, SOP Oświatowiec w Toruniu, Towarzystwo Miłośników Torunia, Towarzystwo Naukowe w Toruniu, Wydawnictwo Naukowe UMK, Wydawnictwo „Region” i Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Obecnych było także kilku autorów oferowanych książek

Żywe dyskusje zrodziły się podczas Debaty Pomorskiej i spotkania autorskiego z prof. Teresą Borawską i drem Henrykiem Rietzem, które to imprezy towarzyszyły Kiermaszowi. Podczas wydarzenia rozdawane były ulotki z programem imprez towarzyszących, z których ostatnią, zamykającą Kiermasz był wykład prof. Jarosława Dumanowskiego o tematyce kulinarnej. W ramach losowania, osobom, które wypełniły ankiety wydano 50 płyt  z muzyką rockową i 30 egzemplarzy najnowszego numeru czasopisma „Teki Kociewskie”.

Trzecia edycja Kiermaszu przyciągnęła 70 % nowych uczestników. III Toruński Kiermasz Książki Regionalnej bardzo dobrze lub dobrze oceniło 88% ankietowanych, obecnych na wydarzeniu. Uczestnicy Kiermaszu najlepiej ocenili ofertę wydawców (78%), następnie imprezy towarzyszące (48%) oraz organizację Kiermaszu (46%). Udział w kolejnej edycji Toruńskiego Kiermaszu Książki Regionalnej zadeklarowało 90% osób, które wypełniły ankiety podczas trwania trzeciej jego odsłony.

Relacja z III Toruńskiego Kiermaszu Książki Regionalnej ukazała się m.in. w programie informacyjnym Aktualności Toruńskie w TVK Toruń i w toruńskich Nowościach.

KONTAKT:

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie

Oddział w Toruniu

ul. Gagarina 13

87-100 Toruń

e-mail: torun@kaszubi.pl

 

 

RACHUNEK BANKOWY:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Toruniu
ul. Wały Gen. Sikorskiego 15
78 2030 0045 1110 0000 0314 9940

(wysokość składek członkowskich -

30 zł osoby pracujące, 15 zł studenci i emeryci)

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Toruń
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.