Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.

Toruński Kiermasz Książki Regionalnej – wstępne wyniki ankiety

 

     Ankieta na temat Toruńskiego Kiermaszu Książki Regionalnej została przeprowadzona w dniach 3-8 marca br. w toruńskich bibliotekach oraz udostępniona na ten okres czasu w formie elektronicznej na stronie głównej i facebooku Biblioteki Uniwersyteckiej w Toruniu oraz portalu kaszubi.pl i facebooku toruńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Sondaż zawierał 6 pytań dotyczących postrzegania Kiermaszu, głównie w toruńskim środowisku uniwersyteckim.

 

     W ankiecie wzięło udział 98 respondentów. Spośród nich 40% spotkało się już gdzieś z nazwą Toruński Kiermasz Książki Regionalnej, a 20% ankietowanych brało udział w II Toruńskim Kiermaszu Książki Regionalnej, który odbył się dwa lata temu. 70% respondentów zadeklarowało chęć udziału w trzeciej odsłonie Kiermaszu. Na wzięcie udziału w III Toruńskim Kiermaszu Książki Regionalnej zdecydowali się wszyscy uczestnicy poprzedniej jego edycji. Świadczy to o tym, że TKKR jest dobrze postrzegany przez osoby, które były obecne na tej imprezie oraz cieszy się dużym zainteresowaniem w środowisku uniwersyteckim.

KONTAKT:

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie

Oddział w Toruniu

ul. Gagarina 13

87-100 Toruń

e-mail: torun@kaszubi.pl

 

 

RACHUNEK BANKOWY:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Toruniu
ul. Wały Gen. Sikorskiego 15
78 2030 0045 1110 0000 0314 9940

(wysokość składek członkowskich -

30 zł osoby pracujące, 15 zł studenci i emeryci)

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Toruń
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.