Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Jazz pò kaszëbskù
Nie znaleziono zdjecia

W niedzielę 18.10.2015 odbył się w Studio S-1 Polskiego Radia Szczecin koncert charytatywny "Czinda,Czinda,Czinda dó, szczecyńskô kapela grô jazz pò kaszëbskù". Wystąpił sextet Solid Blue z młodą, szczecińską wokalistką posiadającą korzenie kaszubskie Martyną Szczepaniak.

W programie muzyka kaszubska w aranżacji jazzowej. Publiczność wypełniła studio i gorąco przyjęła ciekawą prezentację kultury kaszubskiej we współczesnym wydaniu. Zebrane środki zasiliły prowadzony przez Lions Club Magnolia Szczecin program Słońce w sobie ukierunkowany na pomoc dzieciom i młodzieży z dysfunkcją wzroku kształcącą się się muzycznie. Koncert był nagrywany i będziemy się starać aby wydać płytę.O Koncercie w TVP Szczecin POMERANIA ETHNICA

 

 

 

ODDZIAŁ SZCZECIN

 Siedziba:
 Książnica Pomorska
 im. Stanisława Staszica
 ul. Podgórna 15/16
 70-205 Szczecin
 tel. 91 48 19 177

 Kontakt:
 Ryszard Stoltmann 
 - wiceprezes 
kaszubi.szczecin@o2.pl

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Szczecin
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.