Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
W sobotę 5 lipca – członkowie oraz sympatycy Sulęczyńskiego Oddziału ZK-P wzięli udział w XVI Zjeździe Kaszubów, który w tym roku odbył się w Pruszczu Gdańskim.
Nie znaleziono zdjecia
Życzenia Wielkanocne!!!
Nie znaleziono zdjecia
W najnowszym wydaniu Biuletynu Gminnego „Nowinë z Gminë Sëlëczëno” ukazała się - informacja o działalności ZK-P O/Sulęczyno - wspomnienie o śp. prof. Brunonie Synaku oraz prośba w związku z odchodami XXX-lecia oddziału……
Nie znaleziono zdjecia
Już po raz czwarty w Sulęczynie odbyła się Droga Krzyżowa ulicami Sulęczyna z elementami liturgii kaszubskiej.
Nie znaleziono zdjecia
Parafia Św. Trójcy w Sulęczynie oraz ZK-P O/Sulęczyno zapraszają na MISTERIUM DROGI KRZYŻOWEJ ulicami Sulęczyna z elementami kaszubskimi, które odbędzie się 11 kwietnia 2014 roku (piątek) - po wieczornej Mszy Świętej.
Nie znaleziono zdjecia
W dniu 3 lutego 2014 roku członkowie oraz sympatycy ZK-P oddział Sulęczyno wzięli udział w wydarzeniu Verba Sacra w Wejherowie.
Nie znaleziono zdjecia
Działo się w 2013 roku - Zrzeszenie Kaszubsko - Pomorskie oddział Sulęczyno
Nie znaleziono zdjecia
W poniedziałek 6 stycznia w Święto Trzech Króli w Kościele Parafialnym w Sulęczynie, już po raz trzeci, odbył się Koncert Świąteczno – Noworoczny.

ZRZESZENIE KASZUBSKO - POMORSKIE 
O/SULĘCZYNO

siedziba:
ul. Zielona Droga 1,
83-320 Sulęczyno

Prezes :
GRUCHAŁA Jan 

Kontakt:
tel. 692 - 642 - 185

e-mail:
zkpsuleczyno@wp.pl

Dyżur Prezesa :
CZWARTKI: 15:00 - 16:00


 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Sulęczyno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.