Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
22 marca po raz kolejny ulicami Sulęczyna odbyła się Droga Krzyżowa po kaszubsku którą współtworzyli przedstawiciele różnych grup, którzy nieśli krzyż i czytali rozważania Męki Pańskiej po kaszubsku.
Nie znaleziono zdjecia
9 lutego w Sali SMS Mrozowicz w Sulęczynie odbyła się coroczna zabawa karnawałowa członków i sympatyków ZK-P Oddział Sulęczyno. W zabawie łącznie wzięło udział ok. 60 osób, którym przygrywała sulęczyńska kapela kaszubska.
Nie znaleziono zdjecia
Dla członków i sympatyków ZK-P O/Sulęczyno został zorganizowany kulig w Zdunowicach.
Nie znaleziono zdjecia
Członkowie ZK-P oddział Sulęczyno uczestniczyli w wydarzeniu Verba Sacra w Wejherowie
Nie znaleziono zdjecia
W niedzielę 6 stycznia w Sulęczynie w Kościele Św. Trójcy odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek a w Gminnym Ośrodku Kultury Spotkanie Świąteczno - Noworoczne członków i sympatyków ZK-P Oddział Sulęczyno
Nie znaleziono zdjecia
Po raz kolejny ulicami Sulęczyna odbyła się Droga Krzyżowa po kaszubsku. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za wspólne odprawienie nabożeństwa Pasji.
Strona 14 z 14

ZRZESZENIE KASZUBSKO - POMORSKIE 
O/SULĘCZYNO

siedziba:
ul. Zielona Droga 1,
83-320 Sulęczyno

Prezes :
GRUCHAŁA Jan 

Kontakt:
tel. 692 - 642 - 185

e-mail:
zkpsuleczyno@wp.pl

Dyżur Prezesa :
CZWARTKI: 15:00 - 16:00


 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Sulęczyno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.