Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
W czwartek 8 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach odbyły się eliminacje gminne konkursu czytelniczego "Méster Bëlnégò Czëtaniô”
Nie znaleziono zdjecia
Pod koniec sierpnia Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie oddział Sulęczyno aktywnie wzięło udział w Dożynkach Gminno-Parafialnych Gminy Sulęczyno a także Dożynkach Powiatu Kartuskiego, które odbyły się w Żukowie.
Nie znaleziono zdjecia
W sobotę 4 sierpnia 2018 roku w Kościele pw. Świętej Trójcy w Sulęczynie odbyła się Msza Święta z liturgia kaszubską w intencji Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego oddział Sulęczyno.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Zrzeszenia Kaszubsko Pomorskiego oddział Sulęczyno zaprasza na MSZĘ ŚWIĘTĄ z LITURGIĄ KASZUBSKĄ, która odbędzie się dnia 4 sierpnia 2018 roku (sobota) o godz. 18:00 w Kościele pw. Świętej Trójcy w Sulęczynie.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na XVI Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy w Sulęczynie
Nie znaleziono zdjecia
W dniu 12 kwietnia 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie odbyły się eliminacje gminne Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „Rodno Mowa” w którym udział wzięło osiemnaście osób ze szkół z terenu Gminy Sulęczyno. Uczestników konkursu oceniała komisja złożona z członków zarządu Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego O/ Sulęczyno w składzie Jan Gruchała, Włodzimierz Bronk i Janina Krefta.
Nie znaleziono zdjecia
W ostatnim czasie tj. – 16 kwietnia 2018 roku delegacja członków Zrzeszenia Kaszusbko – Pomorskiego Oddział Sulęczyno wzięła udział w uroczystościach związanych z 135 rocznicą urodzin dra Franciszka Kręckiego które odbyły się w Szkole Podstawowej w Borzestowie.
Nie znaleziono zdjecia
W piątek 23 marca 2018 roku odbyła się Droga Krzyżowa ulicami Sulęczyna z elementami kaszubskimi. Tegoroczna droga krzyżowa przeszła następującymi ulicami miejscowości: Al. Zwycięstwa, Abrahama, Leśną, Świętojańską, Stolemów, Al. Zwycięstwa do Kościoła.

ZRZESZENIE KASZUBSKO - POMORSKIE 
O/SULĘCZYNO

siedziba:
ul. Zielona Droga 1,
83-320 Sulęczyno

Prezes :
GRUCHAŁA Jan 

Kontakt:
tel. 692 - 642 - 185

e-mail:
zkpsuleczyno@wp.pl

Dyżur Prezesa :
CZWARTKI: 15:00 - 16:00


 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Sulęczyno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.