Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Drodżi nôleżnicë i lubòtnicë najégò partu Kaszëbskò – Pòmòrsczégò Zrzeszeniô w Sëlëczënie. Z leżnoscë Jastrowëch Swiãtów pragnã Wama wszëtczim złożëc nôlepszé żëczbe. Wiele żëczlëwòscë i wzajemnégò pòszanowaniô, zdrowia, szczescô ë zjisceniô wszëtczich célów
Nie znaleziono zdjecia
W piątek – 12 kwietnia 2019 roku – już po raz kolejny z inicjatywy Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego oddział Sulęczyno odbyła się Droga Krzyżowa ulicami Sulęczyna z elementami kaszubskimi.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Zrzeszenia Kaszubsko Pomorskiego Oddział Sulęczyno oraz Parafia pw. Św. Trójcy w Sulęczynie zapraszają na DROGĘ KRZYŻOWĄ ulicami Sulęczyna z elementami kaszubskimi
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego Oddział Sulęczyno zaprasza na doroczną ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ
Nie znaleziono zdjecia
Zrzeszenie Kaszubsko - Pomorskie oddział Sulęczyno i Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie zapraszają do udziału w wyjeździe na wydarzenie "VERBA SACRA" do Wejherowa
Nie znaleziono zdjecia
W niedzielę 16 grudnia 2018 roku w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulęczynie odbyło się spotkanie świąteczno – opłatkowe dla członków i sympatyków Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego oddział Sulęczyno.
Nie znaleziono zdjecia
Zrzeszenie Kaszubsko - Pomorskie Oddział Sulęczyno zaprasza na SPOTKANIE OPŁATKOWE, które odbędzie się dnia 16 grudnia 2018 roku (niedziela) o godz. 15:30 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulęczynie.
Nie znaleziono zdjecia
W niedzielę 11 listopada 2018 roku miała miejsce setna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji Wójt Gminy Sulęczyno Bernard Grucza i Przewodniczący Rady Gminy Sulęczyno Kazimierz Gliniecki wraz z reprezentantami Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego Oddział Sulęczyno złożyli kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym poległych mieszkańców gminy Sulęczyno, a także pod figurką Marki Boskiej Królowej Polski.

ZRZESZENIE KASZUBSKO - POMORSKIE 
O/SULĘCZYNO

siedziba:
ul. Zielona Droga 1,
83-320 Sulęczyno

Prezes :
GRUCHAŁA Jan 

Kontakt:
tel. 692 - 642 - 185

e-mail:
zkpsuleczyno@wp.pl

Dyżur Prezesa :
CZWARTKI: 15:00 - 16:00


 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Sulęczyno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.