Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
KONCERT I SPOTKANIE NOWOROCZNE
Nie znaleziono zdjecia
Koncert Noworoczny - Fot. GOK Sulęczyno

W niedzielę 6 stycznia w Kościele Świętej Trójcy w Sulęczynie odbył się Koncert Świąteczno – Noworoczny kolęd i pastorałek w wykonaniu Agnieszki Zębala & Nowak BAND w składzie: Paweł Nowak – akordeon, Tomasz Nowik – gitara basowa oraz Paweł Szewczk – perkusja.

Po koncercie w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Sulęczynie odbyło się opłatkowe spotkanie świąteczno – noworoczne członków i sympatyków Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego oddział Sulęczyno. Podczas spotkania dzieci i młodzież z szkolnego kółka teatralnego Zespołu Szkół w Sulęczynie zaprezentowały przedstawienie pt. „Kaszubskie Gwiazdki” po którym wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia, w trakcie spotkania uczestnicy wspólnie śpiewali kolędy do których przygrywał na akordeonie Paweł Nowak a także odbywało się świąteczne karaoke.

 

ZRZESZENIE KASZUBSKO - POMORSKIE 
O/SULĘCZYNO

siedziba:
ul. Zielona Droga 1,
83-320 Sulęczyno

Prezes :
GRUCHAŁA Jan 

Kontakt:
tel. 692 - 642 - 185

e-mail:
zkpsuleczyno@wp.pl

Dyżur Prezesa :
CZWARTKI: 15:00 - 16:00


 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Sulęczyno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.