Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
SPOTKANIE OPŁATKOWE
Nie znaleziono zdjecia

W niedzielę 15 grudnia 2019 roku w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulęczynie odbyło się coroczne spotkanie świąteczno – opłatkowe organizowane przez Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie oddział Sulęczyno i Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie. Spotkanie otworzył Prezes Jan Gruchała, który przywitał wszystkich obecnych, podziękował za przybycie i złożył wszystkim obecnym życzenia świąteczne. Następnie głos zabrali Wójt Gminy Sulęczyno Bernard Grucza i Przewodniczący Rady Gminy Kazimierz Gliniecki, którzy także wszystkim życzyli zdrowych i spokojnych świąt. Po przemówieniach odczytano fragment Pisma Świętego i wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

W części artystycznej spotkania wystąpiła Schola Św. Anny przygotowana przez Edyty Gawin, a także nowopowstały Chór „Maciejka” pod dyrekcją Macieja Rambowskiego. W dalszej części spotkania wszyscy mogli skosztować potrw świątecznych, a także wspólnie pośpiewać kolędy przy akordeonowym akompaniamencie Pawła A. Nowaka.

Fotorelacja: SPOTKANIE OPŁATKOWE 

ZRZESZENIE KASZUBSKO - POMORSKIE 
O/SULĘCZYNO

siedziba:
ul. Zielona Droga 1,
83-320 Sulęczyno

Prezes :
GRUCHAŁA Jan 

Kontakt:
tel. 692 - 642 - 185

e-mail:
zkpsuleczyno@wp.pl

Dyżur Prezesa :
CZWARTKI: 15:00 - 16:00


 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Sulęczyno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.