Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
SPOTKANIE - PRELEKCJA - WYSTAWA
Nie znaleziono zdjecia

W piątkowe popołudnie 18 października 2019 roku w ramach obchodów roku im. Jana Trepczyka, z inicjatywy Zrzeszenia Kaszubsko Pomorskiego oddział Sulęczyno, w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie odbyło się spotkanie – prelekcja – wystawa pt. „Jan Trepczyk – poeta, pisarz, nauczyciel”. Podczas spotkania można było wysłuchać ciekawej prelekcji regionalisty kaszubskiego Radosława Kamińskiego o życiu i twórczości Jana Trepczyka. W ramach spotkania obecni na spotkaniu mieli okazję obejrzeć także wystawę składającą się w dziesięciu roll-upów na których zawarte zostały najważniejsze obszary działalności autora.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach realizacji projektu pn. „Promocja kultury kaszubskiej i integracja międzypokoleniowa” dofinansowanego ze środków pozyskanych w konkursie dla organizacji pozarządowych organizowanym przez Gminę Sulęczyno.

Fotorelacja: SPOTKANIE - JAN TREPCZYK

 

ZRZESZENIE KASZUBSKO - POMORSKIE 
O/SULĘCZYNO

siedziba:
ul. Zielona Droga 1,
83-320 Sulęczyno

Prezes :
GRUCHAŁA Jan 

Kontakt:
tel. 692 - 642 - 185

e-mail:
zkpsuleczyno@wp.pl

Dyżur Prezesa :
CZWARTKI: 15:00 - 16:00


 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Sulęczyno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.