Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
WYBORY ZK-P O/SULĘCZYNO
Nie znaleziono zdjecia

W niedziele 29 września 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze sulęczyńskiego Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Zebranie rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewaniu hymnu kaszubskiego. Następnie miało miejsce przywitanie wszystkich obecnych przez Prezesa Jana Gruchała a także wręczył cztery legitymacje nowo przyjętym członkom oddziału. Susanie Alegre Raso, Marii Gańskiej, Idżemu Formańskiemu i Markowi Łukowicz. Następnie miało miejsce przedstawienie sprawozdań z działalności oddziału i posiedzenia komisji rewizyjnej a także wybór władz na kadencje 2019 – 2022.

Podczas Walnego Zebrania Wybrano następujące władze:

Prezes: GRUCHAŁA Jan

Wybrano Zarząd w następującym składzie: Baske Bernadeta, Bronk Włodzimierz, Kreft Jerzy, Krefta Janina, Łukowicz Maria, Potrac Andrzej, Sominka Jan i Stenka Katarzyna.

Wybrano komisję rewizyjną w następującym składzie: Dąbrowski Brunon, Borowska Danuta i Malek Józef.

Na Zjeździe Delegatów w dniu 30 listopada 2019 roku nasz oddział reprezentować będą: Bronk Włodzimierz, Gruchała Jan, Gruchała Janina, Grucza Bernard, Hapka Adam, Kreft Jerzy i Korda Ireneusz.

 

ZRZESZENIE KASZUBSKO - POMORSKIE 
O/SULĘCZYNO

siedziba:
ul. Zielona Droga 1,
83-320 Sulęczyno

Prezes :
GRUCHAŁA Jan 

Kontakt:
tel. 692 - 642 - 185

e-mail:
zkpsuleczyno@wp.pl

Dyżur Prezesa :
CZWARTKI: 15:00 - 16:00


 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Sulęczyno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.