Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy Wam z serca płynące życzenia zdrowia, wytrwałości i siły.
Nie znaleziono zdjecia
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy Wszystkim członkom i sympatykom naszego partu, a także całej społeczności gminnej, życzenia spokojnych, zdrowych, ciepłych i rodzinnych świąt.
Nie znaleziono zdjecia
W niedzielę 15 grudnia 2019 roku w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulęczynie odbyło się coroczne spotkanie świąteczno – opłatkowe
Nie znaleziono zdjecia
W piątkowe popołudnie 18 października 2019 roku w ramach obchodów roku im. Jana Trepczyka, z inicjatywy Zrzeszenia Kaszubsko Pomorskiego oddział Sulęczyno, w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie odbyło się spotkanie – prelekcja – wystawa pt. „Jan Trepczyk – poeta, pisarz, nauczyciel”.
Nie znaleziono zdjecia
Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskie oddział Sulęczyno zaprasza na spotkanie pt. „JAN TREPCZYK poeta, pisarz, nauczyciel”
Nie znaleziono zdjecia
W niedziele 29 września 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze sulęczyńskiego Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Zebranie rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewaniu hymnu kaszubskiego.
Nie znaleziono zdjecia
W sobotę 10 sierpnia 2019 roku w Kościele pw. Św. Trójcy w Sulęczynie odbyła się Msza Święta z liturgią kaszubską w intencji Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego oddział Sulęczyno.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego Oddział Sulęczyno zaprasza na MSZĘ ŚWIĘTĄ Z LITURGIA KASZUBSKĄ, która odbędzie się dnia 10 sierpnia 2019 roku (sobota) o godz. 18:00 w Kościele Świętej Trójcy w Sulęczynie.
Strona 1 z 14

ZRZESZENIE KASZUBSKO - POMORSKIE 
O/SULĘCZYNO

siedziba:
ul. Zielona Droga 1,
83-320 Sulęczyno

Prezes :
GRUCHAŁA Jan 

Kontakt:
tel. 692 - 642 - 185

e-mail:
zkpsuleczyno@wp.pl

Dyżur Prezesa :
CZWARTKI: 15:00 - 16:00


 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Sulęczyno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.