Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Uroczystość rozpocznie się 21 września 2019 o godz. 15.00 mszą św. z kaszubską liturgią
Nie znaleziono zdjecia
Spotkanie opłatkowe Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego w Somoninie, które odbyło się w dniu 9 grudnia 2013 r. było okazją do złożenia sobie życzeń, wspólnego śpiewania kolęd oraz rozmowy.
Nie znaleziono zdjecia
30 listopada 2013 na Uniwersytecie Gdańskim miał miejsce XIX Zjazd Delegatów Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego. Nasz oddział podczas Zjazdu reprezentowało czworo delegatów w składzie: Karolina Pioch, Elżbieta Bugajna, Grzegorz Adamczyk oraz Regina Pakur.
Nie znaleziono zdjecia
Członkowie somonińskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko Pomorskiego uczestniczyli w obchodach 95 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przy pomniku w Lesie Hopowskim.
Nie znaleziono zdjecia
26 września br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Somoninie miało miejsce walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze członków Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego Oddziału Somonino.
Strona 1 z 1

Zrzeszenie Kaszubsko - Pomorskie

Oddział Somonino

83-314 Somonino

ul. Ceynowy 1A

e-mail:

zkp.somonino@wp.pl

 

 

 

 

 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Somonino
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.