Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.

KONKURS

„Poezja o Królowej Kaszub”

ORGANIZATORZY:Zrzeszenie Kaszubsko- Pomorskie o/ Sianowo

CELE:-rozbudzanie i wzbogacanie piśmiennictwa w języku kaszubskim poprzez samodzielne napisanie wierszy;- rozwijanie umiejętności literackich;-dostrzeganie piękna krajobrazu  kaszubskiego: położenia wsi Sianowo z Sanktuarium Matki Boskiej Sianowskiej Królowej Kaszub

ZASADY UCZESTNICTWA:W konkursie mogą wziąć udział autorzy wierszy zarówno w języku kaszubskim jak i polskim. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy autor może nadesłać od 1 do 3 wierszy. Praca powinna być opisana imieniem i nazwiskiem oraz adresem i wiekiem autora.

KATEGORIE WIEKOWE:Oceny prac dokona powołana przez organizatorów Komisja Konkursowa w następujących kategoriach wiekowych: do lat 8, od 9 do 13 lat, od 14 do 17 lat i powyżej 17 lat.

TERMIN I MIEJSCE KONKURSU: Oceniane będą prace nadesłane do 15 czerwca 2012 na poniższy adres:

Maria Wenta

Kolonia103/2

83- 328 Sianowo

Tel. kontaktowy: 58 685- 50- 14 lub mail: kobielad@vp.pl

Rozstrzygniecie konkursu, rozdanie dyplomów i nagród planuje się na

18 czerwca 2012 r. po mszy około godz. 20.00 w kościele parafialnym w Sianowie.

Najciekawsze prace w każdej kategorii wiekowej zostaną nagrodzone. Organizator zastrzega sobie prawo wykorzystania nagrodzonych wierszy do swojej dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Sianowo
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.