Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Na zaproszenie Pana Wacława Nowickiego w Koszalinie zaprezentował się oddział ZKP z Pruszcza
Nie znaleziono zdjecia
Pani Jadwiga Sikora z ZKP w Pruszczu osiąga sukcesy w kategorii haftu szychem. III miejsce w konkursie Lini
Nie znaleziono zdjecia
Uczniowie z klasy I D Pani Danuty Winiarczyk uczący się języka kaszubskiego w nagrodę na Ergo Arenie. Po raz kolejny uczniowie uczący się j. kaszubskiego wraz z opiekunem Danutą Winiarczyk otrzymali 50 bezpłatnych wejściówek na mecz w Ergo Arenie siatkarzy Trefla Gdańsk z drużyną Curpum Lubin. Nasza szkoła wzięła udział w trzeciej edycji konkursu plastycznego pt. . 100-lecie odzyskania niepodległości Polski. Franciszek Kręcki – pomorski bohater Niepodległej. Wyróżnionym uczniem w konkursie został Kamil Sitek z klasy I d. Głównym celem konkursu było poszerzanie wiedzy o małej ojczyźnie, jak również integracja dzieci i młodzieży interesującej się swoim regionem. Organizatorzy konkursu zwracają także uwagę na propagowanie i rozwój sportu oraz aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.
Nie znaleziono zdjecia
3 marca, podczas mszy świętej w kościele pw. Błogosławionych Michała Kozala i Jerzego Popiełuszki w Pruszczu Gdańskim odbyło się poświęcenie sztandaru pruszczańskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.
Nie znaleziono zdjecia
Obchody 73. rocznicy Marszu Śmierci w Pruszczu Gdańskim
Nie znaleziono zdjecia
Spotkanie wigilijno - świąteczne w Chacie pod Sokołem w Straszynie
Nie znaleziono zdjecia
W sobotę 9 grudnia o godz. 16 w auli Jana Pawła II, Szkoły Podstawowej w Trąbkach Wielkich (dawne gimnazjum) odbył się VII Konkurs „Powiatowy Stół Bożonarodzeniowy” Po raz kolejny w konkursie wziął udział oddział ZKP z Pruszcza
Nie znaleziono zdjecia
11 listopada 1918 r. Polska odzyskała niepodległość.Kaszubi pod pomnikiem ,,Nike" w Pruszczu Gdańskim składają kwiaty
Strona 1 z 3
© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Pruszcz Gdański
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.