Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Pomorańcy na Zjeździe Kaszubów
Nie znaleziono zdjecia
dwie Kasie na stoisku wydawnictwa ZKP (fot. K. Sulicka)

Zjazd Kaszubów już dawno za nami, ale Pomorańcy wciąż pamiętają wrażenia z przejazdu Transcassubią i z atmosfery panującej w sercach Kaszubów 6 lipca tego roku. To było z pewnością ciekawe doświadczenie poznać wielu ciekawych ludzi, obejrzeć kolorowe stoiska z rękodziełem (i nie tylko), móc pokazać się w naszych nowych koszulkach z napisem „Pomorania”, a także przy okazji pomóc przy stoisku Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.

Aleja Gwiazd Sportu, Hallerówka i pobliskie morze to niejedne wizytówki Waładysławowa, które dało nam się odwiedzić. Na szczęście pogoda dopisała, niejeden i niejedna z nas lekko „sparzył” lub „sparzyła się” na słońcu. W końcu to nasze upragnione wakacje… ;-) 

Siedziba:

Dom Kaszubski, siedziba Zarządu Głównego Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego

ul. Straganiarska 20-23

80-837 Gdańsk

Druga siedziba: CHËCZ w Łączyńskiej Hucie

 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Klub Studencki "Pomorania" w Gdańsku
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.