Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Medal Stolema 2018
Nie znaleziono zdjecia
Pragniemy poinformować, iż Klub Studencki „Pomorania”, działający przy Zarządzie Głównym Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, rozpoczyna procedurę zgłaszania kandydatów do Medalów Stolema 2018. Nagrodę tę przyznajemy osobom lub grupie osób, instytucjom, związkom i organizacjom, które w sposób szczególny przyczyniły się do pomnożenia lub spopularyzowania dorobku i osiągnięć kultury Kaszub oraz Pomorza.
Laureatów tej nagrody wybierzemy spośród kandydatów, których mogą Państwo zgłaszać do 14 listopada 2018 roku na adres Klubu (zarówno pocztą tradycyjną, tj. : ul. Straganiarska 20-23, 80-837 Gdańsk, jak też mailową: pomorania.sekretariat@gmail.com). W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą o wytypowanie osób, których chcieliby Państwo zgłosić kapitule Medalu Stolema, jako wartych nagrodzenia tak znacznym wyróżnieniem. Zwyczajowo przyjęte jest, iż każdy ma prawo zgłosić jedną osobę. Zgłoszenie powinno być pisemne oraz zawierać powinno uzasadnienie kandydatury.
 
Życząc owocnych wyborów, prosimy o podjęcie stosownych działań i nadsyłanie zgłoszeń.

 

Siedziba:

Dom Kaszubski, siedziba Zarządu Głównego Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego

ul. Straganiarska 20-23

80-837 Gdańsk

Druga siedziba: CHËCZ w Łączyńskiej Hucie

 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Klub Studencki "Pomorania" w Gdańsku
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.