Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Medal Stolema 2015
Nie znaleziono zdjecia
medal stolema

Klub Studencki Pomorania, działający przy Zarządzie Głównym Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, rozpoczyna procedurę zgłaszania kandydatów do Medali Stolema.

Nagroda ta, już po raz czterdziesty ósmy, zostanie przyznana osobom lub grupie osób, instytucjom, związkom i organizacjom, które w sposób szczególny przyczyniły się do pomnożenia lub spopularyzowania dorobku i osiągnięc kultury Kaszub oraz Pomorza

Kandydatów do nagrody można zgłaszać listownie (ul. Straganiarska 20-23, 80-837 Gdańsk) bądź mailowo (pomorania.sekretariat@gmail.com), przesyłając pisemne uzasadnienie wytypowanego zgłoszenia. Osoba lub instytucja zgłaszająca ma prawo zgłosić tylko jedną kandydaturę.

Termin nadsyłania kandydatur mija 17 listopada 2015r. (godz. 23:59)

 

Mateusz Łącki

Prezes KS Pomorania

 

 

Siedziba:

Dom Kaszubski, siedziba Zarządu Głównego Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego

ul. Straganiarska 20-23

80-837 Gdańsk

Druga siedziba: CHËCZ w Łączyńskiej Hucie

 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Klub Studencki "Pomorania" w Gdańsku
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.