Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Zjazd sprawozdawczy w Łubianie
Nie znaleziono zdjecia

Zrzeszenie Kaszubko-Pomorskie oddział w Łubianie w minioną sobotę w siedzibie zrzeszania odbył się zjazd zwyczajny sprawozdawczo-wyborczy naszego partu. Nasi członkowie pożegnali dotychczasową panią prezes Irenę Marszewską po zakończonej 6-letniej kadencji. Nasi członkowie wybrali nową panią prezes Stanisławę Szwabę, która została wybrana jednomyślnie. Wybrano również nowy skład zarządu. Przez ostatnie 6 lat nasz odział uzyskał osobowość prawną, wzbogacił się o sztandar. Nasze zrzeszenie organizowało wiele imprez na terenie gminy takich jak:

► Kaszubska noc świętojańska

► Festyn z okazji Boju od Łubianą

► Spotkania literackie

Oddział uczestniczył w Międzynarodowych Zjazdach Kaszubów, Dniach Jedności Kaszubów, festynach żurawiny, uroczystościach państwowych i kościelnych itp.

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Łubiana
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.