Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
BIESIADA KASZUBSKA
Nie znaleziono zdjecia

 

W połowie sierpnia (14.08.2017 r.) Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Łubianie zorganizowało kolejną Biesiadę Kaszubską. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18 00 na terenie OW Worzałówka nad jeziorem Granicznym. Biesiada była zorganizowana z okazji 25-lecia Gminy Kościerzyna. Uczestnicy mieli okazję zmierzyć się w tradycyjnej konkurencji  Kaszubskiej w Łubianie powożenia „karą” (czyli taczką) oraz w różnego rodzaju innych konkursach i kwizach. Laureaci otrzymali nagrody. W trakcie imprezy przygrywał zespół z muzyka kaszubską z Kościerzyny. Biesiada ciszyła się dużym zainteresowaniem w śród mieszkańców naszej gminy. Zrzeszenie Kaszubsko- Pomorskie oddz. w Łubianie bardzo dziękuje Urzędowi Gminy Kościerzyna, który dołożył część środków dla organizacji pozarządowych.

 

Prezes ZKP w Łubianie

Irena Marszewska

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Łubiana
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.