Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Aktywne spędzanie czasu
Nie znaleziono zdjecia

Zarząd Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Gminy Łęczyce zorganizował dla członków Zrzeczenia oraz sympatyków aktywnego spędzania czasu wolnego wycieczkę rowerową, pieszą w popołudniowe  święto Bożego Ciała tj. 07.06.2012 urokliwymi trasami Gminy Łęczyce. Miejscem docelowym był Pałac w Dąbrówce Wielkiej, gdzie od godz.16.00 do godz.19.00 czekały liczne atrakcje, piknik, gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami. Właścicielka pałacu Patrycja Markowska opowiedziała historię wsi oraz pałacu. Prezes łęczyckiego Oddziału Zbigniew Byczkowski przedstawił historię regionu oraz przeprowadził konkursy związane z językiem kaszubskim. Niewątpliwą  atrakcją były rożnego rodzaju konkursy, wyjątkowe zaciekawienie było podczas gry w „Kaszubską Baśkę”, najbardziej tym jakich słów się używa gdy się gra. Smaczny, obfity poczęstunek z domowych wyrobów i do tego śpiewy przy dobrej muzyce w urokliwym XIX wiecznym parku to znakomicie spędzony czas.

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Łęczyce
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.