Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.

W dniu 13 stycznia 2018r. w świetlicy Lęborskiego Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego przy ul. Słupskiej 12c obyło się spotkanie opłatkowe.

Uczestnikami spotkania, oprócz członków Zrzeszenia, byli również zaproszeni goście, a w szczególności: Burmistrz Lęborka Witold Namyślak, Starosta Lęborski Teresa Ossowska-Szara, Wicestarosta Elżbieta Godderis, Alicja Zajączkowska, franciszkanin o. Andrzej Szulta, Krzysztof Wetta, Bogusław wrzesień, Kaszubski Zespół Regionalny "LEVINO".

Przezes Zarządu Ryszard Wenta dokonał krótkiego podsumowania działalności Lęborskiego Oddziału ZK-P za 2017 rok oraz przedstawił plan działania na 2018 rok. Wystąpienie zakończyły liczne podziękowania dla osób wspierających działalność Zrzeszenia oraz dla członków lęborskiego oddziału angażujących się na rzecz môłô Tatczëzne i społeczności zrzeszonej.

Następnie głos zabrał o. Andrzej Szulta, który przeczytał fragment ewangelii w języku kaszubskim oraz złożył życzenia dla wszystkich zebranych na 2018 rok.

Dzielenie się opłatkiem umilał śpiew kolęd w wykonaniu zespołu LEVINO, do którego po chwili dołączyli wszyscy zebrani.

Na koniec był czas na karnawałową potańcówkę … Dziękujemy za ten ciepło i miło spędzony czas.

labòrsczi part

 

 

 
© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Lębork
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.