Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Miło nam poinformować, że zostaliśmy laureatami Nagrody Rady Miasta Kościerzyna za wybitne osiągnięcia dla kultury w roku 2014 - ANGELUS 2014
Nie znaleziono zdjecia
We wtorek 09 czerwca br. zmarła Maria Derra, wieloletni członek naszego oddziału. Od wielu lat aktywnie działała na rzecz Kaszub.
Nie znaleziono zdjecia
W dniu 9 maja 2015r. oddział ZKP Kościerzyna zorganizował powiatowe eliminacje do XLIV Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej "RODNÔ MÒWA". Przesłuchano 48 uczestników. Oto lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach.
Nie znaleziono zdjecia
W sobotę 11 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Kościerzynie odbyły się miejskie eliminacje XLIV Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej "RODNÔ MÒWA".
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na uroczyste obchody 95 rocznicy wkroczenia wojsk polskich do Kościerzyny 31 stycznia 1920 roku.
Nie znaleziono zdjecia
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 24 grudnia 2014 roku w wieku 67 lat odeszła na wieczny spoczynek nasza koleżanka Gertruda Kerlin. Msza Święta pogrzebowa odbędzie się we wtorek 30 grudnia o godzinie 9.30 w kościele pw. św. Trójcy w Kościerzynie. Bardzo prosimy o modlitwę za zmarłą Gertrudę i pogrążoną w żałobie rodzinę. Zarząd Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oddział w Kościerzynie
Nie znaleziono zdjecia
Wesołëch Gòdów

Kontakt:
ZKP oddział Kościerzyna

ul. Strzelnica 2
83-400 Kościerzyna

e-mail: zkpkoscierzyna@gmail.com

Nr konta bankowego:
Bank PEKAO SA I O W Bytowie Filia I
69 1240 3783 1111 0010 3912 6862

 

Ouesty "Kościerskie ślady historii"

do pobrania

 

Autorzy questów: Uczniowie Gumnazjum nr 3 w Kościerzynie,

8 Drużyna Harcerska "Powsinogi",

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Kościerzynie.

"Licencja Creative Commons Uznanie Autorstwa na tych samych warunkach 3.0. Polska".

 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Kościerzyna
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.