Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
W dniu 9 maja br. w Kościerzynie odbył się już 47. Powiatowy Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa”, w którym wzięło udział 46 najlepszych uczniów wyłonionych w eliminacjach we wszystkich gminach powiatu kościerskiego.
Nie znaleziono zdjecia
Wdą z Lipusza do Loryńca! Spływ kajakowy Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Kościerzynie Nie masz kajakarskiego doświadczenia, a chcesz zakosztować relaksu w kajaku? W takim razie Wda jest dla Ciebie! To tu możesz stawiać swoje "pierwsze kroki" w kajaku korzystając w pełni z uroków, jakie oferuje rzeka - nieskazitelny i niezwykle bajkowy krajobraz zachwyci każdego kajakarza. A do tego dobre towarzystwo kościerskich Zrzeszeńców! Czego chcieć więcej?
Nie znaleziono zdjecia
Wiesołégò Alleluja!
Nie znaleziono zdjecia
Serdecznie zapraszamy, jak co roku będzie niezapomniane widowisko. Dzieciaków występuje około 180, niesamowite stroje i nastroje...:). Przybywajcie, dodatkowo zrobicie dobry uczynek pomagając Kornelkowi!
Nie znaleziono zdjecia
Rajd Niepodległości z questami „Kościerskie ślady historii”
Nie znaleziono zdjecia
Zapisz się na letnie spotkania z Kaszubami!
Nie znaleziono zdjecia
Wdą z Lipusza do Loryńca! Spływ kajakowy Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Kościerzynie Nie masz kajakarskiego doświadczenia, a chcesz zakosztować relaksu w kajaku? W takim razie Wda jest dla Ciebie! To tu możesz stawiać swoje "pierwsze kroki" w kajaku korzystając w pełni z uroków, jakie oferuje rzeka - nieskazitelny i niezwykle bajkowy krajobraz zachwyci każdego kajakarza. A do tego dobre towarzystwo kościerskich Zrzeszeńców! Czego chcieć więcej? Zapraszamy na spływ!
Nie znaleziono zdjecia
6 lipca 2016 r. członkowie kościerskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zorganizowali Dzień Lądowy dla uczestników XXXI Kaszubskiego Spływu Kajakowego „Śladami Remusa”.
Strona 1 z 9

Kontakt:
ZKP oddział Kościerzyna

ul. Strzelnica 2
83-400 Kościerzyna

e-mail: zkpkoscierzyna@gmail.com

Nr konta bankowego:
Bank PEKAO SA I O W Bytowie Filia I
69 1240 3783 1111 0010 3912 6862

 

Ouesty "Kościerskie ślady historii"

do pobrania

 

Autorzy questów: Uczniowie Gumnazjum nr 3 w Kościerzynie,

8 Drużyna Harcerska "Powsinogi",

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Kościerzynie.

"Licencja Creative Commons Uznanie Autorstwa na tych samych warunkach 3.0. Polska".

 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Kościerzyna
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.