Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
"MŁODA MUZYKA DAWNA"
Nie znaleziono zdjecia

ZK-P o/Kolbudy przy finansowym wsparciu Gminy Kolbudy zorganizował cykl koncertów pod hasłem:"Młoda Muzyka Dawna" Celem tego projektu było przypomnienie i zainteresowanie mieszkańców i turystów muzyką przełomu XVII i XVIII w., oraz ukazanie piękna naszych starych kościołów. Nie mniej ważnym celem była promocja naszej artystki Katarzyny Czubek. Katarzyna rozwijała swoje muzyczne zainteresowania grając na fortepianie, instrumentach perkusyjnych oraz flecie prostym. Jej pasja do muzyki dawnej zaowocowała ukończeniem Conserwatorium van Amsterdam w klasie fletu prostego Katarzyna jest studentką klasy prof. Petera Holtstaga w Akademii Muzycznej w Krakowie. Koncerty odbyły się: dn. 03-08-13r w kościele w Kolbudzch, dn, 10-08-13r. w kościele w Lublewie oraz 17-08-13r. w kościele w Czapielsku.Wykonawcami koncertów byli: Asuka Sumi (Japonia), Michaela Koudelkowa (Słowacja), Katarzyna Czubek, Krzyszto Garstka, Katarzyna Kalinowska Justyna Novakowić, Adela Czaplewska, Anna Jankowska, Aleksandra Kreft.

Jerzy Kreft

.Podstawowe dane:

Kwiecień 2004r. - z inicjatywy P. Marka Wałdocha powstaje, Kolbudzki Klub ZK-P przy ZK-P o/Przywidz.

Luty 2005r. - zebranie założycielskie ZK-P o/ Kolbudy.

Luty 2006r. - poświęcenie sztandaru.

Maj 2006r. - z klubu działającego przy ZK-P o/ Kolbudy powstaje nowy Oddział ZK-P w Pruszczu Gd.

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Kolbudy
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.