Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Kolbudy dziękują za Niepodległość
Nie znaleziono zdjecia
Święto Dziękczynienia

Dnia 02-06-2018r grupa 52 Kaszubów, w tym poczty sztandarowe z oddziałów w Kolbudach i Żukowie, wyruszyła autokarem na pielgrzymko-wycieczkę. Głównym celem wyjazdu było niedzielne Święto Dziękczynienia, natomiast sobotę wykorzystaliśmy na zwiedzanie atrakcyjnych miejsc związanych z historią Polski. Zwiedzaliśmy średniowieczny zamek rycerski w Oporowie, pałac w Nieborowie oraz park romantyczny Heleny Radziwiłłówny w Arkadii. W dniach 26--27-05-2018r. w Chmielnie odbył się finał konkursu "Rodnô Mòwa". Laureatka eliminacji powiatowych organizowanych przez ZK-P o/ Kolbudy, Sławina Etmańska z 19 LO w Gdańsku zdobyła pierwsze miejsce w kategorii: Szkoły branżowe i ponadgimnazjalne. Gratulujemy!

 

https://photos.app.goo.gl/BpvmnIBXh1UhcJ9G3

.Podstawowe dane:

Kwiecień 2004r. - z inicjatywy P. Marka Wałdocha powstaje, Kolbudzki Klub ZK-P przy ZK-P o/Przywidz.

Luty 2005r. - zebranie założycielskie ZK-P o/ Kolbudy.

Luty 2006r. - poświęcenie sztandaru.

Maj 2006r. - z klubu działającego przy ZK-P o/ Kolbudy powstaje nowy Oddział ZK-P w Pruszczu Gd.

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Kolbudy
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.