Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Skra i skierki z Kolbud
Nie znaleziono zdjecia

Dn. 09-02-2017r. w Sali  Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego w Gdańsku odbyła się uroczystość wręczenia "Skier Ormuzdowych 2016". Jednym z laureatów był niżej podpisany - prezes oddziału ZK-P w Kolbudach.Chciałbym tą drogą złożyć serdeczne podziękowania organizatorom tej pięknej uroczystości,-kolegium i zespołowi redakcyjnemu "Pomeranii". Równie serdeczne podziękowania składam żonie Lidwinie oraz  moim "iskierkom", czyli wnuczętom - Paulinie i Mateuszowi. Mając swiadomość, że to wszystko co wydarzyło sie w ostatnich latach w gminie Kolbudy pod szyldem ZK-P, nie jest tylko moim osiągnięciem, lecz dokonało się dzięki wysiłkowi i zaangażowaniu wszystkich członków naszego oddziału więc, serdecznie Wam wszystkim za to dziękuję! Szczególnie dziękuję ponad dwudziesto osobowej grupie nawszych członków obecnych wraz ze mną na uroczystości. Za owocną współpracę składam raz jeszcze Wszystkim serdeczne- Bóg Zapłać- a odebraną przezemnie nagrodę uważam za wyróżnienie dla całego oddziału ZK-P w Kolbudach.     Jerzy Kreft.

.Podstawowe dane:

Kwiecień 2004r. - z inicjatywy P. Marka Wałdocha powstaje, Kolbudzki Klub ZK-P przy ZK-P o/Przywidz.

Luty 2005r. - zebranie założycielskie ZK-P o/ Kolbudy.

Luty 2006r. - poświęcenie sztandaru.

Maj 2006r. - z klubu działającego przy ZK-P o/ Kolbudy powstaje nowy Oddział ZK-P w Pruszczu Gd.

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Kolbudy
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.