Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Wiosenne wieści z Kolbud
Nie znaleziono zdjecia
Droga Krzyżowa

Dn.17.03.2016 r. zorganizowano Pierwszą Kaszubską Młodzieżową Drogę Krzyżową w Pręgowie, następnego dnia, czyli 18.03.  w tym samym miejscu odbyła się, kolejna już, ogólna Kaszubska Droga Krzyżowa.  Dn. 19.03. poczet sztandarowy naszego oddziału brał udział w uroczystościach Dnia Jedności Kaszubów (DJK) w Gdańsku, a 20.03. dwa autokary pojechały na główne obchody DJK do Bojana. Jeden autokar z członkami oddziału, drugi z młodzieżą z ZKPiG w Kolbudach. Dn.02.04. wzięliśmy udział w targach "Festiwal turystyki i czasu wolnego" zorganizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA. Nasze stoisko organizowaliśmy wspólnie z "Faktorią" i Powiatem Gdańskim. Następnego dnia nasze miejsce przejął oddział ZK-P w Pruszczu Gdańskim.

 

Droga Krzyżowa i Dzień Jedności

Kaszubów

 

 

 

 

 

.Podstawowe dane:

Kwiecień 2004r. - z inicjatywy P. Marka Wałdocha powstaje, Kolbudzki Klub ZK-P przy ZK-P o/Przywidz.

Luty 2005r. - zebranie założycielskie ZK-P o/ Kolbudy.

Luty 2006r. - poświęcenie sztandaru.

Maj 2006r. - z klubu działającego przy ZK-P o/ Kolbudy powstaje nowy Oddział ZK-P w Pruszczu Gd.

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Kolbudy
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.