Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Spotkanie opłatkowo - noworoczne
Nie znaleziono zdjecia
Spotkanie opłatkowo-noworoczne

Dn. 16-01-2016r. w sali OSP w Kolbudach odbyło się, zorganizowane przez ZK-P o/Kolbudy, tradycyjne spotkanie opłatkowo - noworoczne dla członków, sympatyków i zaproszonych gości. Gościliśmy delegacje zaprzyjaźnionych oddziałów z: Przywidza, Pruszcza Gdańskiego, Żukowa i Banina. Swoją obecnością zaszczycił nas vice wójt Gminy Kolbudy, Pan Marek Goliński oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Pręgowie, Pani Małgorzata Kroll.
Grupa dzieci ze szkoły w Pręgowie wystąpiła z pięknym okolicznościowym spektaklem kaszubskim. Dziękujemy dzieciom, rodzicom, nauczycielom i pani dyrektor za wkład w zorganizowanie tego pięknego występu. Sala pękała w szwach, stoły uginały się pod ciężarem smakołyków przygotowanych przez nasze członkinie. Oprawę muzyczną całego spotkania, które trwało do późnych godzin nocnych, zapewnił członek naszego oddziału, pan Zbigniew Jurewicz.

 

 

 

.Podstawowe dane:

Kwiecień 2004r. - z inicjatywy P. Marka Wałdocha powstaje, Kolbudzki Klub ZK-P przy ZK-P o/Przywidz.

Luty 2005r. - zebranie założycielskie ZK-P o/ Kolbudy.

Luty 2006r. - poświęcenie sztandaru.

Maj 2006r. - z klubu działającego przy ZK-P o/ Kolbudy powstaje nowy Oddział ZK-P w Pruszczu Gd.

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Kolbudy
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.