Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
"Młoda Muzyka Dawna". Kolbudy
Nie znaleziono zdjecia

ZK-P o/Kolbudy oraz Gmina Kolbudy serdecznie zapraszają na III-cykl koncertów pod hasłem "Młoda Muzyka Dawna". Pierwszy z cyklu koncertów odbył się w dn. 16-08-14r. w kaplicy pw. św.Huberta w Buszkowych. Kolejny odbędzie się już 23-08-14r. o godz. 19.00 w kościele pw. NMP Królowej Korony Polskiej w Lublewie oraz, dn. 30-08-14r. o godz.19.30 w kościele pw. Bożego Ciała w Pręgowie. Inspiratorką,organizatorką i współwykonawczynią jest nasza młoda, utalentowana artystka: Katarzyna Czubek. Poza nią wystąpią młodzi artyści specjalizujący się w wykonawstwie muzyki dawnej m.in. z Polski, Holandii.Niemiec, Portugalii i Hiszpanii.Koncerty odbywają się w naszych pięknych, zabytkowych kościołach. Projekt finansowany przez Gminę Kolbudy. Wstęp na wszystkie koncerty bezpłatny!

                                                                                                                                                            J.Kreft

.Podstawowe dane:

Kwiecień 2004r. - z inicjatywy P. Marka Wałdocha powstaje, Kolbudzki Klub ZK-P przy ZK-P o/Przywidz.

Luty 2005r. - zebranie założycielskie ZK-P o/ Kolbudy.

Luty 2006r. - poświęcenie sztandaru.

Maj 2006r. - z klubu działającego przy ZK-P o/ Kolbudy powstaje nowy Oddział ZK-P w Pruszczu Gd.

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Kolbudy
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.