Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
W dniu 8 listopada 2019 r. podczas uroczystej sesji Rady Gminy Wejherowo, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie w Gościcinie otrzymało najwyższe odznaczenie - Statuetkę Gryfa Kaszubskiego".
Nie znaleziono zdjecia
Z tej okazji odbędzie się XXIV Festyn kultury kaszubskiej i religijnej
Nie znaleziono zdjecia
Proboszcz parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gościcinie, Prezes Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Gościcinie zapraszają na wraz z pocztem sztandarowym na uroczystości związane z odpustem parafii pw. M.B.N.P i 25-leciem ZKP w Gościcinie, które odbędą się 24 czerwca 2018 roku o godz. 11.30 (niedziela) w kościele parafialnym pw. M.B.N.P w Gościcinie przy ul. Słonecznej 17 a.
Nie znaleziono zdjecia
Festyn rozpoczął się oczywiście od odśpiewania Hymnu Kaszubskiego przy akompaniamencie Orkiestry Parafii M.B.R. z Luzina. Następnie ks. kanonik Stanisław Bach zaczął od powitania wszystkich osób oraz podziękowań za tak liczne przybycie. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. posłanka na Sejm Dorota Arciszewska-Mielewczyk oraz Zastępca Wójta Gminy Wejherowo - Maciej Milewski. Głos zabrała również pani poseł, która nie kryła wzruszenia z powodu tak entuzjastycznego i gościnnego przyjęcia. Należąca od lat do Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie życzyła wszystkim udanej zabawy i czerpania przyjemności z propagowania naszej lokalnej tradycji. Nie mogło zabraknąć także kilku krótkich zdań wygłoszonych przez Zastępcę Macieja Milewskiego. W imieniu swoim oraz Wójta Henryka Skwarło podziękował proboszczowi za wieloletnie zaangażowanie w opiekę nad parafią oraz niezwykłą troskę o krzewienie kaszubskiej kultury.
Nie znaleziono zdjecia
Organizatorami festynu byli Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gościcinie i Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Gościcinie przy współpracy z Gminą Wejherowo z radą sołecką w Gościcinie.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Gościcińskiego Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na Walne Zebranie Sprawozdawczo-wyborcze.
Strona 1 z 1

Oddział Gościcino

 

Siedziba oddziału:

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. MBNP

84-241 Gościcino

ul. Słoneczna 17 A

 


© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Gościcino
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.