Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
IV Festiwal Kaszubski

Na IV Festyn Kaszubski w Chwaszczynie, 1 września 2013 r. (plac przed szkołą) zapraszają: Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Chwaszczynie, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie oraz Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie.

 


W programie:
od godz. 14.00- muzyka ze sceny
ok. 15.20- oficjalne rozpoczęcie festynu
- zespół wokalno- instrumentalny "Stolem" z Chwaszczyna
- Zbigniew Kluczka- pokaz iluzji i żonglerki
- zespół wokalny "Kaszubki" z Chwaszczyna
- Koło Gospodyń Wiejskich w Chwaszczynie- taniec, śpiew i kabaret
- chór "Strzelenka" z Tuchomia
- kabaret KŮŃDA z Luzina ( z nowym programem)
- zespół folkowy "Sztërë Kňtë"
Ok. 20.00 zespół szantowy  KUBRYK z Ustki
- Kapela z Prusa- muzyka biesiadno- taneczna

Ponadto: Konkursy z nagrodami, urządzenia rozrywkowe dla dzieci, malowanie twarzy i cuda z balonu, promocja książki Kazimierza Jastrzębskiego oraz gry "Szlakiem Woja Żuka", wystawa haftu, kaszubskie przytulanki - kaszubiaczki, stoisko koła gospodyń wiejskich, jedzenie i picie.

Impreza odbywa się pod patronatem i dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Gminy Żukowo oraz Sołtysa i Rady Sołeckiej Chwaszczyna oraz Posłanki RP, Teresy Hoppe.

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Chwaszczyno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.