Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
31 sierpnia w Chwaszczynie odbędzie się V Festyn Kaszubski.
Nie znaleziono zdjecia
1 września 2013 r. w Chwaszczynie odbył się IV Festyn Kaszubski. Były występy zespołów regionalnych, kabaretów oraz wystawa haftu kaszubskiego.
Nie znaleziono zdjecia
Na IV Festiwal Kaszubski w Chwaszczynie zapraszają Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Chwaszczynie, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie oraz Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie.
Nie znaleziono zdjecia
Relacja z posiedzenia Zarządu oddziału ZKP w Chwaszczynie. Kiedy walne zebranie, czy współpraca z zespołami działającymi na tym terenie rozwija się? Czy chór Strzelenka otrzyma stroje regionalne?
Nie znaleziono zdjecia
W Chwaszczynie zakończył się kurs komputerowy zorganizowany przez KGW przy współpracy z oddziałem ZKP.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd ZKP o/Chwaszczyno zebrał się wspólnie z zarządem KGW Chwaszczyno - relacja. Przedstawiamy wyniki konkursów o granty z gminy Żukowo. Jakie planuje się działania na 2013 rok? Jak wygląda struktura oddziału i ilu jest członków?
Strona 1 z 1
© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Chwaszczyno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.