Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Od 19 do 28 października w Chojnicach czeka nas dużo ciekawych wydarzeń kulturalnych
Nie znaleziono zdjecia
W chojnickiej szkole podstawowej obchody Dnia Jedności Kaszubów odbędą się 18 marca
Nie znaleziono zdjecia
Serdecznie zapraszamy na zebranie członków chojnickiego oddziału ZKP oraz na pozostałe atrakcje Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej 2015. Impreza odbywa się od 16 do 25 października 2015 r. Wstęp wolny!
Nie znaleziono zdjecia
Serdecznie zapraszamy na promocję książki Tomasza Marcina Cisewskiego „Familia pomorska”. Odbędzie się ona 19 czerwca (piątek) o godz. 18.00 w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej ul. Wysoka 3 (p. 104).
Nie znaleziono zdjecia
Serdecznie zapraszamy na koncert w wykonaniu uzdolnionych wokalnie uczniów chojnickich szkół podstawowych i gimnazjalnych, którzy wcześniej uczestniczyli w warsztatach wokalno-scenicznych.
Nie znaleziono zdjecia
Serdecznie zapraszamy na promocję książki Anny Balcerzak Potrawy stare i współczesne na każdą okazję połączone z poczęstunkiem. Spotkanie odbędzie się w środę 21 stycznia 2015 r. o godz. 17.30 w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach, przy ul. Wysokiej 3 w Chojnicach (pokój 104).
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Oddziału Miejskiego Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Chojnicach zaprasza na spotkanie noworoczno-opłatkowe 8 stycznia 2014 r. o godz. 17.00 w Gimnazjum nr 1 przy ul. Młodzieżowej. Serdecznie zapraszamy.
Nie znaleziono zdjecia
27 listopada 2014 r. w Centrum Sztuki Collegium Ars w Chojnicach odbył się „Wieczór wspomnień o prof. Brunonie Synaku”, połączony z prezentacją ostatniej książki Profesora Bezsens i sens choroby nieodwracalnej.
Strona 1 z 2

 

Oddział Chojnice

Fanpage na FACEBOOKU

 

STARA STRONA

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Chojnice
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.