Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Borzestowo Izba Regionalana
Nie znaleziono zdjecia
Borzestowo: Pasowanie pierwszoklasistów połączone z otwarciem nowej izby regionalnej w budynku szkoły

        Dnia 30 października b.r. w szkole podstawowej w Borzestowie odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów połączone z otwarciem nowej izby regionalnej w budynku szkoły. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Hanna Kaszuba, po czym oddała głos szóstoklasistom, aby mogli przyjąć w swoje szeregi swoich młodszych kolegów i koleżanki. Zaraz po oficjalnym pasowaniu oraz wręczeniu upominków od władz, nauczycieli i rodziców została otwarta i poświęcona nowa izba regionalna gdzie niejednym wróciły dawne wspomnienia ze szkolnych lat, po czym wszyscy goście zostali zaproszeniu na poczęstunek.

Zobacz fotorelację na witrynie: http://szwajcaria-kaszubska.pl/component/k2/item/311-pasowanie-pierwszoklasistow-oraz-otwarcie-nowej-izby-regionalnej-w-szkole-podstawowej-w-borzestowie-fotorelacja

ODDZIAŁ CHMIELNO

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Chmielno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.