Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Obchody Święta Dziękczynienia
Nie znaleziono zdjecia

Odpowiadając na zaproszenie Jego Ekscelencji Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego Kazimierza Kardynała Nycza wystosowane  do Kaszubów na VII obchody Święta  Dziękczynienia przed Świątynią Opatrzności Bożej, które nosi hasło „Dziękujemy za  Świętego Jana Pawła II”,  nasz Zarząd ZKP pragnie zorganizować pielgrzymkę na to spotkanie.

Obchody Święta Dziękczynienia odbędą się 1 czerwca 2014r. w Warszawie.

Pielgrzymka dziękczynna wyruszy z pl. Piłsudskiego o godz. 8:00, a uroczysta msza św. zostanie odprawiona o godz. 12:00. Msza rozpocznie się uroczystym Aktem Dziękczynienia.

Wyjazd naszej grupy pielgrzymkowej nastąpi już w sobotę 31 maja do Niepokalanowa gdzie będziemy zwiedzać Sanktuarium i zostaniemy na nocleg.

 Koszt wyjazdu wraz z kolacją, noclegiem i śniadaniem wynosi 100 zł. Nie wliczmy kosztów autokaru, który udostępni Wójt Gminy Chmielno.

Do udziału zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, szczególnie te, które posiadają kaszubskie stroje ludowe, także młodzież z naszych szkół. Dla uczniów, wolontariuszy, scholii czy KSM koszt wyjazdu wynosi 80 zł.

Zaprasza się wszystkie osoby chętne do udziału w Pielgrzymce do zgłoszenia się do 12 maja br . do Prezesa Oddziału.

Kontakt Brygida Michalewicz tel. 502-773-674  w godz. od 14:00 do 18:00.

ODDZIAŁ CHMIELNO

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Chmielno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.