Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko–Pomorskiego zaprasza na wycieczkę do Ogrodu Dendrologicznego założonego w 1875 r. - Arboretum Wirty, Rezerwatu Krzywe Koło na Wdzie oraz Rezerwatu Kręgi Kamienne w Odrach. Naszym przewodnikiem będzie prof. Cezary Obracht – Prondzyński.
Nie znaleziono zdjecia
20 maja członkowie i sympatycy bytowskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Niezabyszewo „Sploty” wybrali się na pieszą wędrówkę.
Nie znaleziono zdjecia
18 maja 2012 r. w Bytowie odbył się konkurs wokalno-taneczny XX Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży. W bieżącym roku na konkurs wpłynęło łącznie 14 zgłoszeń z 8 miejscowości powiatu bytowskiego
Nie znaleziono zdjecia
10 maja br. w Muzeum Zachodnio-Kaszubskim w Bytowie uroczyście otwarto wystawę prac laureatów XX Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży. W bieżącym roku na przegląd wpłynęło ok. 300 prac z 15 placówek z terenu powiatu bytowskiego
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy prac uczestników XX Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży
Strona 35 z 35

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

e-mail: zkp.bytow@wp.pl

BNP Paribas            Bank Polska SA              59 1600 1462 1897 2987 9000 0001

 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.