Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na cykl warsztatów w ramach projektu grantowego pt. Warsztaty dla animatorów lokalnych. Na początek zapraszamy na warsztaty garncarstwa techniką na kole. Poznamy tradycje garncarskie na Kaszubach, opanujemy umiejętność toczenia na kole garncarskim oraz manualnej pracy z gliną, a także glazurowania prac.
Nie znaleziono zdjecia
18 marca 2020 roku Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Bytowie podpisało z Lokalną Grupą Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi umowę o powierzenie grantu na realizację projektu pt. Warsztaty dla animatorów lokalnych. Całkowity koszt realizacji zadania wynosi 43.288,70 zł, wysokość dofinansowania z LGD PDS 41.000,00 zł.
Nie znaleziono zdjecia
Tym razem w pięciu kategoriach wystąpiło trzynastu uczestników. Kolejna edycja Konkursu „Méster Bëlnégò Czëtaniô” wyłoniła powiatowych mistrzów czytania w języku kaszubskim. 25 listopada jury w składzie: Katarzyna Kozłowska, Alina Werochowska i Piotr Dziekanowski, oceniało czystość, poprawność oraz melodię wymowy, prawidłowe akcentowanie w obrębie wyrazów i większych całości składniowych oraz swobodę wypowiedzi.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego wspólnie z Biblioteką Miejską oraz Bytowskim Centrum Kultury zapraszają na Bytowskie Zaduszki, które odbędą się 5 listopada (wtorek) o godzinie 18.00 w czytelni dla dorosłych Biblioteki Miejskiej w Bytowie.
Nie znaleziono zdjecia
W dniach 4-5 października 2019 r. odbyło się VII Bytowskie Forum Animatorów Kultury, w którym wzięło udział 35 osób z terenu powiatu bytowskiego oraz zaproszeni goście i prelegenci z innych stron kraju. Organizatorami są: Instytut Kaszubski w Gdańsku, Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku oraz bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko- Pomorskiego. Partnerzy projektu to: Gminny Ośrodek Kultury oraz Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu i Kaszubski Uniwersytet Ludowy w Wieżycy.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na Bytowskie Forum Animatorów Kultury, które odbędzie się w dniach 4-5 października w Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu. Hasło przewodnie tegorocznego forum: Kultura pamięci pogranicza - idee, działania, wyzwania.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na Kaszubską Sobotę, która odbędzie się w Bytowie w dniach: 13-14 lipca.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na kameralny wieczór autorski „JESZCZE ŚWIAT SIĘ KRĘCI” z Danielą Wójcik, który odbędzie się 4 lipca 2019 roku (czwartek) o godz. 17.00 w Czytelni Działu dla Czytelników Dorosłych (II piętro) na bytowskim zamku.

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

e-mail: zkp.bytow@wp.pl

BNP Paribas            Bank Polska SA              59 1600 1462 1897 2987 9000 0001

 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.