Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Warsztaty zdobienia szkła
Nie znaleziono zdjecia

Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na warsztaty zdobienia szkła metodą fusingu w ramach cyklu pt. Warsztaty dla animatorów lokalnych.  

Zdjęcie tytułowe z Pracowni Szkła - SuliArt Sulisławy Borowskiej.

Uczestnicy zajęć poznają tradycje związane z hutami szkła na Kaszubach oraz technikę zdobienie szkła metoda fusingu. Warsztaty zakończą się własnoręcznie wykonanymi pracami w szkle m.in. świecznikiem na drewnianej podstawie oraz lampionem w metalowej oprawie. A odbędą się w Kamienickiej Hucie 16.07.2020 r.        

Warsztaty są ogólnodostępne, bezpłatne dla wszystkich uczestników, ale liczy się kolejność zgłoszeń i co najważniejsze - przeznaczone są dla mieszkańców terenu Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi (tj. mieszkańców gmin: Borzytuchom, Bytów, Czarna Dąbrówka, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kołczygłowy, Miastko, Parchowo, Potęgowo, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie. Dodatkowe punkty uzyskają animatorzy pracujący w Społecznych Centrach Aktywności na terenie Partnerstwa Dorzecze Słupi.

Zgłoszenia do 10 lipca 2020 r. na adres: e-mailem: lilianna.grosz@gmail.com 

Zadanie „Warsztaty dla animatorów lokalnych” jest współfinansowane ze środków EFRROW otrzymanych w ramach projektu grantowego „Wsparcie współpracy i samoorganizacji mieszkańców obszaru LGD PDS poprzez wdrażanie różnorodnych form aktywności lokalnej w formie działań aktywizujących” realizowanego w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

 

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

e-mail: zkp.bytow@wp.pl

BNP Paribas            Bank Polska SA              59 1600 1462 1897 2987 9000 0001

 

© Copyright 2024 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.